Druk cyfrowy

Drukujemy na maszynach kolorowych i monochromatycznych. Druk cyfrowy polecamy naszym klientom do wykonania czasopism, książek, ulotek w niskich nakładach, nieopłacalnych przy wykonywaniu techniką offsetową. Zapewniamy bardzo krótkie terminy wykonania. W szczególności wykorzystujemy maszyny cyfrowe do tworzenia różnego rodzaju druków personalizowanych.

Druk offsetowy

Drukujemy na maszynach ośmio-, pięcio-, i dwukolorowych. Nasz park maszynowy umożliwia szybki druk dwustronny w pełnym kolorze albo jednostronny w przypadku konieczności zastosowania farb w kolorach dodatkowych (Pantone) ponad standardowy zestaw CMYK. Możliwe jest nanoszenie lakieru dyspersyjnego w jednym przebiegu lub bardzo tanie drukowanie dwustronne książek w jednym kolorze. Korzystamy z systemu CIP3, który pozwala na przenoszenie informacji o wstępnym ustawieniu profili farbowych ze studia CtP bezpośrednio do maszyny, przechowywanie ich i wykorzystywanie przy wznowieniach w celu zachowania powtarzalności kolorystycznej kolejnych wydań.

Introligatornia

Introligatornia wyposażona jest w krajarki, falcerki, trójnóż. Posiadamy linie do oprawy broszurowej, zeszytowej oraz spiralnej. Nowoczesna bigówko-falcerka umożliwia sprawne wykonywanie folderów drukowanych na papierach o wysokiej gramaturze. Wykonujemy również specjalistyczne prace ręczne: sklejanie, wklejanie, składanie teczek, insertowanie, kompletowanie, banderolowanie, wiercenie otworówi wiele innych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji
usług, zgodnie z Polityką Plików Cookies.