Drukarnia Lotos Poligrafia została założona w 1988 roku przez małżeństwo inżynierów poligrafów Małgorzatę i Edwarda Dreszerów. Jest drukarnią rodzinną z ugruntowaną pozycją na rynku, kierowaną przez Edwarda Dreszera, poligrafa w trzecim pokoleniu. Jej właścicielami są Edward Dreszer i jego dwaj synowie - Paweł i Karol.

O możliwościach naszej drukarni decyduje przede wszystkim fachowość pracowników - 90% ma wykształcenie poligraficzne, w tym 20% to inżynierowie, dlatego można nam powierzyć nawet najbardziej skomplikowane i wymagające zlecenie. Klienci są otoczeni opieką przez współpracującego z nimi technologa, który nadzoruje ich zlecenie od momentu otrzymania plików po dystrybucję.

Szczególną ofertę mamy dla początkujących wydawców, z którymi dzielimy się naszym doświadczeniem doradzając i ułatwiając im wybór papieru, oprawy, uszlachetnień. Bardzo często klienci korzystają z naszej pomocy przy przygotowaniu plików do druku.

Oferujemy bardzo szybkie wykonywanie kalkulacji, dzięki m.in. wprowadzonemu systemowi zarządzania drukarnią, jakim jest System Grafisoft Integrale. Najszybciej trafi odpowiedź do klienta za pośrednictwem "Formularza zapytania o wycenę druku" zamieszczonego na tej stronie. O naszej fachowości świadczą liczne nagrody za jakość, między innymi „Złota Czcionka” zdobyta w prestiżowym Turnieju Drukarń organizowanym przez miesięcznik DIGIT.

W drukarni Lotos Poligrafia funkcjonuje Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem - posiadamy certyfikat ISO 9001:2008 oraz certyfikat ISO 14001:2004, corocznie dokonywany jest ich audyt będący gwarancją niezmiennej, wysokiej jakości naszej produkcji, doskonałej organizacji pracy i dbałości o środowisko.

Fachowe porady, życzliwość i opiekę dodajemy gratis.


Informujemy, iż w okresie od 01.07.2013 do 01.01.2014
Firma Lotos Poligrafia Sp. z o.o. bierze udział w projekcie stażowym
dla pracowników naukowych "Stolica staży". Projekt współfinansowany jest
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji o projekcie na stronie
www.stolicastazy.teklaplus.pl

Informujemy, iż w okresie od 01.10.2013 do 01.04.2014
Firma Lotos Poligrafia Sp. z o.o. bierze udział w projekcie stażowym
dla pracowników naukowych "Stolica staży".Projekt współfinansowany jest
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji o projekcie na stronie
www.stolicastazy.teklaplus.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji
usług, zgodnie z Polityką Plików Cookies.